Noas 200W Smd Led Projektör - YL70-0200
Ürün Kodu: YL70-0200
Marka: Noas
585.00 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 14 Mayıs, 2026 Perşembe günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ
Ürün Seçenekleri
Işık Rengi
  • Beyaz ( 6500 Kelvin )
Yerli Üretim
24-Saatte Kargo
  • Güç : 220W
  • Lümen : 18000lm
  • IC Technology
  • CE ve RoHS Sertifikalı
  • Yerli Üretim
  • Ürün Ölçüleri
  • Genişlik : 400 mm
  • Uzunluk : 280 mm